SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.01.2017 10:23
Resident Evil 4 mogło być tak klimatyczne; fan stworzył demo "Resident Evil 3.5"
2823V

Resident Evil 4 mogło być tak klimatyczne; fan stworzył demo "Resident Evil 3.5"

Resident Evil 4 miało mieć inny charakter od tego co finalnie otrzymaliśmy. Niektórzy nie zapomnieli o pierwotnej, prototypowej wersji gry, którą Capcom prezentował w okolicach 2001 roku. Zobaczcie co z tego wyszło!

Capcom przygotował przynajmniej 2 prototypowe wersje Resident Evil 4 (nazywane przez niektórych „Resident Evil 3.5”) przed stworzeniem finalnego produktu. Niektórzy fani serii o tym nie zapomnieli. Jedną z takich osób jest ShiguWorks, który dokładnie przyjrzał się skasowanym wersjom gry.

Resident Evil 4 w Encyklopedii PPE.pl

Inspirując się materiałem pochodzącym z dema "Resident Evil 3.5" ShiguWorks odtworzył rozgrywkę, której nigdy finalnie nie otrzymaliśmy. Autor opublikował już demo swojej produkcji, które możecie pobrać w tym miejscu.

ShiguWorks chciałby dokończyć swój projekt zatytułowany "CODE: Madman", ale obecnie potrzebuje zespołu, który mógłby mu pomóc w tym ambitnym wyzwaniu. Póki co potraktujcie zatem opublikowany kawałek kodu jako ciekawostkę dla osób tęskniących za naprawdę przerażającymi korzeniami serii.

Przejście dema trwa ok. 20 minut. Jego zwiastun i gameplay znajdziecie poniżej.

Tagi: fan fanowskie resident evil resident evil 3.5 resident evil 4 resident evil 7