Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.01.2017 08:16
Summer Lesson na PlayStation VR. Zostań trenerem wirtualnej dziewczyny
1645V

Summer Lesson na PlayStation VR. Zostań trenerem wirtualnej dziewczyny

Summer Lesson niedawno serwowało graczom możliwość przebrania głównej bohaterki w pokojówkę. Właśnie opublikowane w Japonii DLC umożliwia natomiast wybranie się z wirtualną dziewczyną nad morze. Dodatek dorobił się już zajawki.

Bandai Namco opublikowało nowy zwiastun Summer Lesson. Tym razem chodzi o płatny dodatek, zatytułowany "Day Out". W DLC można zabrać na świeże powietrze Hikari i "pobawić się" z nią w nadmorskim otoczeniu. Zabawa jak widać sprowadza się głównie do udzielania rad uczennicy, jak ma trenować swoje wątłe ciałko. Gracze będą mogli również zdecydować, jakie nowe fatałaszki ma założyć postać.

Summer Lesson w Encyklopedii PPE.pl

Summer Lesson jest najlepiej sprzedającą się grą na PlayStation VR w Japonii. Wg danych z pierwszych dni grudnia Summer Lesson rozeszło się w ilości niecałych 30 tysięcy kopii, co zapewniło tej produkcji miano bestsellera w kategorii gier na PS VR.

DLC wyceniono na ok. 1100 jenów. Autorzy zapowiadają kolejne dodatki na początku 2017 r.

W najbliższych tygodniach na rynku azjatyckim ma pojawić się wyczekiwana wersja Summer Lesson. Czemu "wyczekiwana"? Bo importując taką edycję gry będzie można w niej włączyć angielskie podpisy, których brakuje w wersji japońskiej. Bandai Namco ani Sony nie planują wydania Summer Lesson w Europie i USA.

Tagi: Bandai Namco playstation vr PS VR ps4 Summer Lesson