SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2017 18:13
Resident Evil 7. Kolekcjonerski pendrive przypomina spalony palec albo…
5216V

Resident Evil 7. Kolekcjonerski pendrive przypomina spalony palec albo…

Capcom zdecydował się przygotować wypasioną edycję kolekcjonerską Resident Evil 7, w której jednym z elementów jest kolekcjonerski pendrive. Urządzenie przypominające odcięty palec nie zostało przygotowane z wielką dbałością o szczegóły i wygląda dość… Nietypowo.  

Resident Evil 7 jest jedną z najgorętszych premier stycznia. Capcom długo budował kampanię marketingową produkcji i według dostępnych informacji tytuł w końcu powróci do pierwszych, najlepszych odsłon serii. Firma zdecydowała się na ciekawą edycję kolekcjonerską, w której znalazł się między innymi odcięty palec.

Resident Evil 7 w Encyklopedii PPE.pl

Jest to oczywiście pendrive (16GB) przygotowany przez japońską korporację, na którym klienci będą mogli przenieść najważniejsze dane. Redakcja Kotaku otrzymała już takowy w swoje łapki i… Wygląda dość zabawnie. Nie będę ukrywał, że 3 na 4 pracowników naszej redakcji powiedziało „spalony penis”. Wy też go tutaj widzicie?  

Dość niefortunne przygotowanie gadżetu nie powinno zniechęcić fanów uniwersum do kolekcjonerki, ponieważ i tak najważniejszym elementem pudełka będzie replika domu. Tak prezentują się wszystkie szczegóły zestawu:

  • Gra Resident Evil 7 biohazard w polskiej wersji językowej na wybraną platformę sprzętową
  • Szczegółowo odwzorowana replika posiadłości rodziny Bakerów o wysokości 18 cm
  • Artbook na 20-lecie serii Resident Evil
  • USB w kształcie palca o pojemności 16 GB
  • 5 litografii przedstawiających grafiki z gry Resident Evil 7 biohazard
  • Alternatywna okładka gry
  • DLC z pakietem survivalowym, który zawierać będzie liczne użyteczne przedmioty, tajemniczą szczęśliwą monetę i odblokowany poziom trudności „Madhouse”
  • Kolekcjonerskie pudełko

Za taki pakiet należy wyłożyć 649,99 zł. Resident Evil 7 zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC dokładnie 24 stycznia. Tytuł będzie dostępny w polskiej wersji językowej.

Źródło: http://kotaku.com/resident-evil-7-usb-doll-finger-looks-like-a-burnt-peni-1790868346

Tagi: Capcom edycja kolekcjonerska resident evil 7 resident evil VII