Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2017 13:24
Obcy: Przymierze otrzyma własną grę! Nad pozycją będzie czuwał Ridley Scott
1828V

Obcy: Przymierze otrzyma własną grę! Nad pozycją będzie czuwał Ridley Scott

Pierwszy zwiastun Obcy: Przymierze zaprezentował kilka efektownych, choć dla niektórych przewidywalnych scen, ale na pewno wielu graczy z zaciekawieniem przyjrzy się kolejnej produkcji Ridley’a Scotta. Reżyser pomoże deweloperom stworzyć grę na podstawie filmu. 

Czujecie głód na dobrą grę w uniwersum Obcego po Obcy: Izolacja? Nadchodząca przygoda może nie odnieść takiego sukcesu. Twórcy z Fox Innovation Lab kreują opowieść dla wirtualnej rzeczywistości, nad którą czuwa wspomniany we wstępie Ridley Scott (jako producent wykonawczy) oraz David Karlak (reżyser).

Aktualnie nie otrzymaliśmy wielkiej zapowiedzi, zwiastuna oraz kilka screenów, ale po prostu pozycja została ogłoszona przez stację FOX. W informacji prasowej pojawia się wzmianka o odkrywaniu przerażającego świata obcego oraz historii, gdzie każda decyzja może zadecydować o życiu lub śmierci.

Tytuł trafi na „wszystkie najważniejsze platformy VR”, czyli możemy spodziewać się premiery na PlayStation VR, HTC Vive oraz Oculus Rift – poprzedni projekt Fox-a debiutowały właśnie na tych urządzeniach.

Dodatkowe informacje oraz pierwsze materiały powinny pojawić się w okolicach premiery filmu. Obcy powróci na wielkie ekrany 17 maja.

Tagi: obcy obcy przymierze ridley scott vr