Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.01.2017 12:46
Nintendo zaprasza na styczniowy livestream demonstrujący gry z konsoli Switch
538V

Nintendo zaprasza na styczniowy livestream demonstrujący gry z konsoli Switch

Pierwszy gameplay z gry na Nintendo Switch został zaprezentowany w trakcie programu Jimmy'ego Fallona na początku grudnia (wtedy Nintendo demonstrowało nową Zeldę). Możemy się spodziewać znacznie większych dawek rozgrywki już na początku stycznia.

Nintendo ogłosiło już, kiedy dokładnie będziemy mogli włączyć livestream z prezentacją na żywo gameplayu i funkcji Nintendo Switch. Japońska firma zaprasza na taką atrakcję o godz. 5:00 rano, 13 stycznia.

Zaraz po zakończeniu livestreama Nintendo pozwoli dziennikarzom na przetestowanie Switch w jednej z hal Tokyo Big Sight. Redaktorzy dorwą się do nowych konsol w dniach 14-15 stycznia i będą mogli je testować przez 7 godzin (wcześniej Nintendo twierdziło, że zapewni dziennikarzom 5 godzin na testowanie sprzętu).

Premiera nowej konsoli ma się odbyć wg wcześniejszych planów, czyli już w marcu 2017 r. Miejmy nadzieję, że nadciągający livestream ujawni ciekawe gry zmierzające na nowy hardware, bo to właśnie od nich zależeć będzie początkowa sprzedaż Nintendo Switch.

Tagi: livestream Nintendo nintendo switch