Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2016 18:23
Vampyr otrzymał klimatyczny zwiastun. Szykuje się mroczna i intrygująca opowieść
835V

Vampyr otrzymał klimatyczny zwiastun. Szykuje się mroczna i intrygująca opowieść

Twórcy Life is Strange postanowili przypomnieć o wampirze. Firma przygotowała klimatyczny zwiastun, który powinien zainteresować naszych czytelników. Studio prezentuje kilka mrocznych ujęć i zapowiada wydarzenia.

Dontnod Entertainment to zespół odpowiedzialny za Remember Me oraz Life is Strange, jednak to ten drugi tytuł osiągnął olbrzymi sukces. Gra w odcinkach zaprezentowała jedną z najlepszych opowieści 2015 roku i rozbudziła oczekiwania graczy.

Twórcy postanowili nie kontynuować tej historii, a zaoferować odbiorcom przygodę lekarza z problemami. Akcja pozycji została umiejscowiona w czasach I wojny światowej, gdy Stary Kontynent był pustoszony nie tylko przez konflikt zbrojny, ale również grypę zwana „hiszpanką”. Główny bohater został ugryziony przez jednego ze swoich pacjentów i zamienia się w tytułowego wampira – od tego momentu protagonista musi walczyć nie tylko z zarazą, ale również własnymi słabościami.

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutki zwiastun i wygląda to naprawdę dobrze. Zespół postawił na mroczną przygodę, w której wielokrotnie podejmiemy trudne decyzje. Premiera odbędzie się dopiero w 2017 roku, ale autorzy zapowiadają dopracowaną i wymagającą przygodę. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dontnod Entertainment trailer Vampyr zwiastun