SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2016 16:15
Call of Duty: Modern Warfare 3 i The Elder Scrolls IV: Oblivion wkrótce trafią na Xbox One
1285V

Call of Duty: Modern Warfare 3 i The Elder Scrolls IV: Oblivion wkrótce trafią na Xbox One

Microsoft od kilku godzin zaprasza wszystkich graczy na wielkie zakupy. Oferta z okazji Czarnego Piątku zdradziła pewną ciekawostkę – wkrótce do wstecznej kompatybilności trafią dwie wielkie produkcje. Gry znalazły się w stosownej zakładce. 

Wsteczna kompatybilność rozrasta się z każdym kolejnym tygodniem. Microsoft stale dodaje do biblioteki nowe produkcji, a według informacji na stronie amerykańskiej korporacji, wkrótce gracze na Xbox One zagrają w Call of Duty: Modern Warfare 3 i The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Dwa tytuły znalazły się na stronie, która przedstawia promocje na Xboksa 360, jednak dodatkowo pracownicy MS dodali adnotację „Zagraj na Xbox One”. Jest to naprawdę dobra wiadomość, bo obie pozycje w swoim czasie zebrały naprawdę niezłe oceny.

Nie możemy również zapomnieć, że dzięki propozycji korporacji z Redmond w powyższe tytuły zagramy bez dodatkowych kosztów – wystarczy wrzucić do konsoli płytkę lub pobrać wcześniej kupione pliki z Xbox Live.

Pewnie w przeciągu kilku godzin Major Nelson potwierdzi wrzucenie Modern Warfare 3 i Obliviona do wstecznej kompatybilności. 

Źródło: http://www.xbox.com/en-US/promotions/sales/black-friday/xbox-360-games

Tagi: call of duty: modern warfare 3 microsoft the elder scrolls iv: oblivion wsteczna kompatybilność xbox 360 xbox one

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Call of Duty: Modern Warfare 3
  • Platformy:  PC   PS3   X360   Wii   DS 
  • Data premiery - Polska: 08.11.2011
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme