Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2016 15:03
Red Dead Redemption Remake czy Red Dead Redemption 2? To się dzieje naprawdę! Rockstar podgrzewa atmosferę
5641V

Red Dead Redemption Remake czy Red Dead Redemption 2? To się dzieje naprawdę! Rockstar podgrzewa atmosferę

Panie i Panowie, dziewczęta, chłopaki, graczki i gracze. Rockstar właśnie opublikował drugą grafikę i to na pewno nie jest przypadek. Coś nadciąga! 

Tytułem wstępu warto na pewno przypomnieć… Przed E3 pojawiła się wielka plotka, według której na konferencji Sony ma pojawić się szef Rockstar. Przedstawiciel miał pokazać zwiastun nowej produkcji umiejscowionej w uniwersum Red Dead. Niestety, w tym samym czasie wydarzyła się w Orlando tragedia, przez którą deweloperzy zdecydowali się nie przedstawiać pozycji. Materiał był podobno przesiąknięty krwawą akcją, więc w obliczu masakry zdecydowano się nie pokazywać filmu. 

Od dłuższego czasu czekaliśmy na jakiekolwiek konkrety, ale wczoraj firma zmieniła swoje logotypy w mediach społecznościowych i… Dzisiaj otrzymaliśmy kolejną zajawkę. Szykujcie się na wielkie ogłoszenie kolejnej gry Rockstar. 

Teraz pozostaje jedno pytanie – odgrzewane mięsko, kontynuacja, a może prequel? Rockstar ma mnóstwo opcji, ale niezależnie od wybranej drogi możemy przygotowywać się na coś wyjątkowego. Akurat ta firma nie zawodzi od wielu długich lat, a RDR to seria, którą ludzie dosłownie pokochali. 

Wsiadacie do pociągu? #HypeTrain

Źródło: Twitter.com

Tagi: Red Dead Redemption Red Dead Redemption 2