Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.09.2016 08:07
Nowa gra nawiązuje do uniwersum Final Fantasy XV: King's Knight również dla Europy
646V

Nowa gra nawiązuje do uniwersum Final Fantasy XV: King's Knight również dla Europy

Wczoraj okazało się, że uniwersum Final Fantasy XV zostanie rozbudowane o jeszcze jedną grę. Okazuje się, że produkcja, zatytułowana Kings Knight dostępna będzie nie tylko w Japonii, ale również w USA i Europie! Grę pobierzemy za darmo.

Podzieliliśmy się z wami wczoraj pierwszym japońskim zwiastunem King's Knight: Wrath of the Dark Dragon. W międzyczasie Square Enix przygotowało angielską wersję trailera, dzięki czemu możemy m.in. usłyszeć, o czym dokładnie rozmawia książę Noctis ze swoimi kompanami, męcząc swojego smartfona na końcu poniższego materiału wideo. Okazuje się, że drużyna wymienia się spostrzeżeniami na temat szykowanej scrollowanej strzelaniny, zauważając, że bohaterów w smartfonowej produkcji też jest czterech i spierając się, kto jest "4-gwiazdkową postacią".

Warto przypomnieć, że King's Knight jest remake'iem gry z 1986 roku. Produkcja była prostą scrollowaną strzelaniną przeznaczoną na NES, która wyróżniała się tym, że była osadzona w świecie fantasy i w której kierowaliśmy drużyną złożoną z 4 postaci. Ta zasada zabawy została oczywiście zachowana we Wrath of the Dark Dragon.

Produkcja pojawi się na smartfonach "w 2016", co oznacza pewnie, że w tytuł zagramy w okolicach listopadowej premiery FFXV. Grę odpalimy na iOS oraz Androidzie.

 

 

Na deser mamy dla was opublikowany ostatnio piąty i ostatni odcinek serialu animowanego Brotherhood.

 

Tagi: