CD Projekt RED odpowiada na pytanie dotyczące ulepszenia Wiedźmin 3: Dziki Gon dla PlayStation 4 Pro

News
4285V
CD Projekt RED odpowiada na pytanie dotyczące ulepszenia Wiedźmin 3: Dziki Gon dla PlayStation 4 Pro
Wojciech Gruszczyk | 16.09.2016, 16:25

Od zapowiedzi PlayStation 4 Pro otrzymujemy informacje o kolejnych deweloperach, którzy chcą ulepszyć swoje produkcje pod nową konsolę Sony. Wielu graczy pytało, czy Wiedźmin 3: Dziki Gon również zostanie ulepszony i dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź deweloperów z CD Projekt RED. 

Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Uncharted 4: Kres Złodzieja, inFAMOUS: First Light, Śródziemie: Cień Mordoru, Paragon, czy też Call of Duty: Black Ops III otrzymają bezpłatne łatki, które usprawnią produkcje i pozwolą graczom cieszyć się z mocy PlayStation 4 Pro.

Deweloperzy nie są w żaden sposób zmuszani przez Sony do wprowadzania takich aktualizacji i CD Projekt RED nie zamierza pracować nad ulepszeniem Wiedźmin 3: Dziki Gon. Studio zamierza skupić się na aktualnie tworzonych produkcjach:

„Obawiam się, że nie mamy w planie wydawać wersji Wiedźmin 3: Dziki Gon dla PlayStation 4 Pro. Nasz zespół obecnie ciężko pracuje nad Gwent: The Witcher Card Game oraz Cyberpunk 2077. Chcemy być w pełni skupieni na rozwoju tych projektów.”

Pytanie pozostaje jedno – czy Wiedźmin 3: Dziki Gon potrzebuje w ogóle mocy PS4 Pro? Myślę, że nie, więc mogliśmy się spodziewać, że autorzy nie zamierzają tracić czasu na przygotowywanie patcha usprawniającego produkcję.  

Źródło: http://wccftech.com/no-witcher-3-ps4-pro-update/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych