Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2016 15:44
Techland zadbał o bardzo bogate wydanie Shadow Warrior 2! Zobaczcie 12 minut krwawej rozgrywki
751V

Techland zadbał o bardzo bogate wydanie Shadow Warrior 2! Zobaczcie 12 minut krwawej rozgrywki

Najnowsza produkcja Flying Wild Hog zadebiutuje na rynku już 13 października, więc możemy dzisiaj spojrzeć na świeżutką rozgrywkę oraz bogate wydanie. W obu przypadkach fani ostrej jazdy nie będą zawiedzeni, bo Techland dostarczy świetny pakiet, a gameplay to kolejna krwawa jatka. 

Techland ponownie nie zawodzi. Firma właśnie przedstawiła szczegóły „podstawowej wersji” Shadow Warrior 2. Wydawca zdecydował się wrzucić na rynek bardzo bogate wydanie nazwane „edycja premium”, jednak za ten pakiet nie zapłacimy więcej – w cenie podstawowej edycji otrzymamy sporo gadżetów:

  • gra;
  • artbook przedstawiający proces powstawania przeciwników, bogatego arsenału i lokacji;
  • limitowany plakat twórcy kultowych komiksów - Michała "Śledzia" Śledzińskiego;
  • soundtrack na oddzielnej płycie CD;
  • litografię;
  • 3 kolekcjonerskie naklejki;
  • DLC - Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland, nie ukrywa, że produkcja jest wyczekiwana przez fanów, więc jego firma zadbała o takie przyjemności:

„Mamy świadomość, że Shadow Warrior 2 jest wyczekiwany przez fanów. Chcemy, aby na polskim rynku pojawił się w wyjątkowej edycji. To polska produkcja, tworzona przez pasjonatów. Bardzo nam zależy, aby pudełko i jego zawartość było wyjątkowe. Zupełnie jak sama gra.”

A teraz najlepsze… Za taki pakiet zapłacimy zaledwie 129,90 zł! Oczywiście ta cena i wydanie dotyczy włącznie edycji na PC. Gra trafi na półki sklepowe w październiku wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Konsolowcy muszą zaczekać na debiut kilka dodatkowych tygodni.

Poniżej możecie się jeszcze zapoznać z nowym materiałem prezentującym czysty gameplay… Uwierzcie mi, że tytuł działa i wygląda jeszcze lepiej. Akcji w tym projekcie nie zabranie. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: gameplay shadow warrior 2 wydanie pudełkowe