Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2016 18:59
Lamborghini Centenario sunie po australijskich drogach. Szybki gameplay z Forza Horizon 3
2001V

Lamborghini Centenario sunie po australijskich drogach. Szybki gameplay z Forza Horizon 3

Posiadacze Xboksów One i komputerów osobistych mogą zacierać rączki. Forza Horizon 3 nadjeżdża i gra na kolejnym materiale wygląda wprost fenomenalnie. Szykujcie się na kawał przyjemnej jazdy po pięknych australijskich okolicach.

Forza Horizon 3 nie będzie wielką rewolucją względem poprzednich odsłon, jednak nie ukrywajmy – autorzy akurat w tym przypadku nie muszą na nowo wynajdować koła. Tutaj liczy się szybka jazda, piękne bryki, swoboda i dobra muzyka, a tych elementów na pewno nie zabraknie w produkcji PlayGround Games.

Dzisiaj możemy spojrzeć prawdopodobnie na sam początek wydarzenia. Na start Lamborghini Centenario sunie po kilku pięknych terenach i odnoszę wrażenie, że właśnie tak rozpocznie się najnowszy festiwal. Identyczną przyjemność – szybki przejazd głównym samochodem – widzieliśmy również w malowniczej Francji.

Na kolejnych fragmentach filmu zobaczycie już samochody bardziej dostosowanie do australijskich terenów. Na uwagę na pewno zasługuje szybka jazda i piękne miejscówki.

W tytule pojawi się ponad 350 samochodów – tutaj znajdziecie pełną listę – autorzy niedawno zapowiedzieli, że zakończyli prace nad produkcją, a według ostatniego przecieku już 12 września na Xbox Live pojawi się wersja demonstracyjna.   

Źródło: YouTube.com

Tagi: forza horizon 3 gameplay microsoft PlayGround Games

Nie przegap