Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 31.08.2016 13:08
System Shock 3 tworzy zespół najlepszych specjalistów od Uncharted i BioShocka
687V

System Shock 3 tworzy zespół najlepszych specjalistów od Uncharted i BioShocka

Powroty legendarnych starych marek stały się dziś swoistym trendem, z którego korzysta wielu producentów na całym świecie. 

Wiele serii doczekało się remake'ów, restartów, a nawet i kontynuacji tworzonych kilkanaście lat po premierze ostatniej części. I praktycznie do każdej kategorii zapisuje się marka System Shock, która doczekała się wersji HD, w produkcji jest także oficjalny remake, a gdzieś w piwnicach parę osób dłubie nad trzecią odsłoną cyklu. 

I to nie są byle lepsi z brzegu deweloperzy, a prawdziwi weterani! Zespół składa się z wielu gwiazd. Między innymi jest to Sheldon Pacottieg  (Deus Ex 1-2), szefem działu artystycznego został Arturo Pulecio (seria Epic Mickey, Lords of the Rings Online, Warhammer Online), a dyrektorem technicznym jest Jason Hughes (Uncharted, Wing Commander, Epic Mickey).

Ponadto grafikiem od szkiców koncepcyjnych jest Robb Waters (System Shock, BioShock), no i największa radość dla fanów - do serii powróci Terri Brosius, która użyczyła głosu sztucznej inteligencji SHODAN w pierwszym System Shocku.

Tagi: