Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2016 19:32
The Brookhaven Experiment trafi na PlayStation VR. Horror shooter zachęci do gogli?
800V

The Brookhaven Experiment trafi na PlayStation VR. Horror shooter zachęci do gogli?

Sony zapowiadając PlayStation VR wspomniało, że na urządzenie trafi naprawdę sporo gier. Wiele na to wskazuje, że przedstawiciele japońskiej korporacji nie kłamali, bo właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie o przeniesieniu The Brookhaven Experiment na PlayStation 4. 

The Brookhaven Experiment to połączenie horroru ze strzelanką. Za produkcję odpowiada Phosphor Games i deweloperzy postanowili przedstawić zrujnowany świat. W grze głównym zadaniem gracza jest rywalizowanie z kolejnymi bestiami, które trafiły do naszego świata przez niefortunny eksperyment.

Tytuł jeszcze w tym roku zadebiutuje na PlayStation VR i według dostępnych w Sieci opinii – gra potrafi wymęczyć i przestraszyć. Autorzy skupili się na przygotowaniu dynamicznej akcji i wykreowaniu najróżniejszych potworów.

Pozycja początkowo zadebiutowała na HTC Vive i dzięki temu możemy spojrzeć na sporo rozgrywki. Początkowo zabawa nie jest specjalnie wymagająca, ale po przetrwaniu pierwszych fal zmagania się rozkręcają. Zainteresowanych zapraszam do zobaczenia zwiastun oraz fragment rozgrywki.  

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/08/29/brookhaven-experiment-puts-face-face-fear-playstation-vr/

Tagi: Phosphor Games playstation 4 Playstation VR The Brookhaven Experiment