Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2016 18:10
19 minut z Watch Dogs 2. Twórcy przedstawiają świat
1887V

19 minut z Watch Dogs 2. Twórcy przedstawiają świat

Marcus Holloway przygotowuje się do swojej wielkiej opowieści. Ubisoft postanowił przedstawić światu hakera i zaprezentował bardzo długi materiał ukazujący rozgrywkę. Podczas 19 minutowej prezentacji zobaczycie sporo nowości. 

Francuska korporacja kontynuuje przedstawianie swoich nadchodzących produkcji. Deweloperzy opublikowali materiał, który był prezentowany na tegorocznych imprezach (E3 i gamescom). Miałem okazję zagrać w ten wycinek w Kolonii i moje wrażenia z prezentacji mogliście przeczytać w tym miejscu.

Jednak tym razem macie możliwość zobaczenia rozgrywki. Warto zwrócić uwagę na drugą część misji – ja przez „żywo reagujący świat” nie miałem większych problemów z rabusiami, ponieważ na miejscu wydarzenia pojawiła się policja, która próbowała opanować sytuacje. Na filmie Ubisoft pokazuje również rozgrywkę z nowego trybu PVP, który polega na walce „łowcy vs. ofiara” – pechowiec musi uciekać przed trzema myśliwymi.

Gra wygląda naprawdę nieźle. Oczywiście do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, więc pewnie w okolicach debiutu poznamy kolejne przygotowane nowości oraz zerkniemy na pierwsze szczegóły z historii.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Ubisoft watch dogs 2