Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2016 14:05
Podziwiajcie unboxing ogromnej kolekcjonerki ReCore
700V

Podziwiajcie unboxing ogromnej kolekcjonerki ReCore

ReCore to wciąż spora niewiadoma. Microsoft wprowadza nową markę do swojej biblioteki i produkcja otrzyma bardzo ciekawą edycję kolekcjonerską. Może i liczba elementów nie zachwyca, ale figurka wynagradza wiele.  

Keiji Inafune pracował przez wiele miesięcy z ekipą Armature Studio i wspólnymi siłami twórcy przygotowali ReCore. Gra zadebiutuje na rynku już w połowie przyszłego miesiąca i w produkcji wcielimy się w młodą dziewczynę, która musi poradzić sobie w świecie opanowanym przez maszyny.

Amerykańska korporacja wprowadzając nowe IP na rynek w bardzo trudnym okresie postanowiła wykorzystać prostą taktykę – gra debiutuje w bardzo atrakcyjnej cenie. Bez najmniejszych przeszkód kupicie tytuł za 141,99 zł na Xbox Live. Jeśli jednak zdecydujecie się na pudełko, to musicie dodać do tej kwoty około 10 zł.

Oczywiście sytuacja jest inna w przypadku edycji  kolekcjonerskiej – w tym wypadku musimy przygotować około 690 zł. Czy warto? Wszystko zależy od Waszego portfela. W pudełku znajdziecie grafiki, podstawkę z alfabetem, steelbook oraz wielką figurkę protagonistki oraz robota.

Tagi: