Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2016 19:56
Phil Spencer nie martwi się o gry. Lista produkcji na Project Scorpio „zapowiada się bardzo dobrze”
2325V

Phil Spencer nie martwi się o gry. Lista produkcji na Project Scorpio „zapowiada się bardzo dobrze”

Nadal nie otrzymaliśmy pełnej specyfikacji i nie zobaczyliśmy Project Scorpio, ale możemy mieć pewność, że na urządzenie powstają gry. Phil Spencer odpowiedział na pytanie jednego z fanów i tym samym zapowiedział dobry początek nowej konsoli. 

Każda konsola potrzebuje od początku wielu bardzo mocnych gier. Bez porządnych tytułów nawet najmocniejsze urządzenie nie przetrwa. Sytuację doskonale rozumie Microsoftu, który na premierę Project Scorpio zamierza wrzucić na rynek sporo gier.

Jeden z fanów amerykańskiej korporacji zapytał szefa marki Xbox o tytuły startowe nadciągającej konsoli i Spencer postanowił go uspokoić. Jego zdaniem "zestaw gier zapowiada się bardzo dobrze". Phil zaznaczył, że już teraz zespoły bez problemu tworzą gry w 4K na PC i tym samym przygotowują się na Scorpio.

Nie jest dla nikogo pewnie zaskoczeniem, że wszystkie zespoły Microsoft Studios właśnie przez wielką integrację Xboksa One z komputerami osobistymi mogą małymi krokami przygotowywać gry na Project Scorpio. Już wcześniej ekipa zajmująca się Gears of War 4 zapowiedziała, że dzięki „jednej rodzinie” bez najmniejszych problemów mogą przenieść swoją najnowszą pozycję na każdy sprzęt z Windows 10 i tym samym wykorzystać maksymalną siłę urządzenia.

W sumie możemy oczekiwać, że wszystkie pozycje Amerykanów przygotowywane w najbliższych miesiącach są jednocześnie kreowane na trzy platformy – Xboksa One, PC i Project Scorpio.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft Phil Spencer project scorpio xbox one