Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2016 19:58
„Najlepsze gry z PlayStation na PC” - Sony reklamuje PlayStation Now
2835V

„Najlepsze gry z PlayStation na PC” - Sony reklamuje PlayStation Now

Sony wczoraj potwierdziło plotki i zapowiedziało wprowadzenie PlayStation Now na komputery osobiste. Firma postanowiła przedstawić usługę szerokiej publiczności i opublikowała nowy zwiastun prezentujący między innymi The Last of Us, Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, czy też Beyond: Dwie Dusze

Wczoraj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie wprowadzenia PlayStation Now na komputery osobiste i nie wszyscy są zadowoleni z tej sytuacji. Musicie jednak zrozumieć, że od początku właśnie taki był zamysł Sony, ponieważ dzięki usłudze nowi gracze mogą zapoznać się z hitami dostępnymi w szerokim katalogu Japończyków. Od samego początku zainteresowani mogą sprawdzać ulubione pozycje w wybranych telewizorach Samsunga, więc mogliśmy się spodziewać kolejnego kroku.

Ja akurat należę do osób, które lubią, gdy produkcje są ogólnodostępne. Wywołane przez Sony do tablicy The Last of Us, Uncharted 3, czy też nawet Beyond: Dwie Dusze to naprawdę przyjemne produkcje, które powinni poznać fani elektronicznej rozgrywki z całego świata. Pamiętajcie, że aktualnie gracze mogą zapoznawać się wyłącznie z wybranymi pozycjami z PlayStation 3 i pewnie przez wiele najbliższych miesięcy Sony nie wprowadzi do usługi tytułów z PlayStation 4.

Poniżej możecie zerknąć na przyjemny spot prezentujący możliwości PS Now – aplikacja jest już dostępna w Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Belgii. Jeśli śledziliście kampanię marketingową usługi, to nie będziecie specjalnie zaskoczeni.

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: pc playstation 3 playstation 4 playstation now sony trailer zwiastun