Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2016 15:49
Bez wielkiej rewolucji. Spójrzcie na rozgrywkę z nowego trybu PVP w Destiny: Rise of Iron
548V

Bez wielkiej rewolucji. Spójrzcie na rozgrywkę z nowego trybu PVP w Destiny: Rise of Iron

Bungie we wrześniu zaprezentuje Strażnikom ostatnie rozszerzenie do Destiny. Do Rise of Iron obok kolejnych misji na zapuszczonych planetach, trafi nowy tryb PVP, który w sumie nie zachwyca. Autorzy wykorzystują znany wariant zabawy. 

Supremacy to nowy tryb PVP przygotowany z okazji Destiny: Rise of Iron. Twórcy jednak nie wysilili się, nie stracili miesięcy na obmyślaniu szczegółów rozgrywki, a po prostu wykorzystali znaną formułę. Kojarzycie Kill Confirmed z serii Call of Duty? Bungie przeniosło zmagania do swojego świata.

Jasne, że taka rozgrywka jest ciekawa i znajdzie się wielu fanów produkcji, którzy będą zagrywać się w tym trybie przez długie godziny, ale odnoszę wrażenie, że autorzy mogliby się bardziej postarać. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w „Zabójstwo potwierdzone”, to w sumie nawet sama nazwa przedstawia założenia zabawy – na początku musimy zabić przeciwnika, a później podnieść opuszczony przez trupa przedmiot. Dopiero po zdobyciu gadżetu otrzymujemy punkty.

Poniżej zobaczycie 16 minut czystej rozgrywki z Supremacy. Zmagania wyglądają bardzo poprawnie, ale mam osobiście nadzieję że autorzy w przyszłości – pewnie już w Destiny 2 – wykażą się większą pomysłowością. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Bungie destiny: rise of iron gameplay