Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.08.2016 08:11
Nowa wersja DualShock 4 potwierdzona - zobaczcie kontroler w ruchu!
5435V

Nowa wersja DualShock 4 potwierdzona - zobaczcie kontroler w ruchu!

Redakcja Eurogamer potwierdziła wczoraj, że ostatnie przecieki dotyczące PS4 Slim to nie fałszywki. Odchudzona wersja PS4 istnieje naprawdę.

Wczoraj Richard Leadbetter, współpracujący z Eurogamer.net. odwiedził osobę, która nabyła PS4 Slim na wczorajszej aukcji. Dzięki temu mogliśmy obejrzeć krótki filmik, prezentujący działanie nowej wersji hardware'u. Niestety filmik został już usunięty z YouTube ze względu na "udzieloną redakcji poradę prawną", jak twierdzi ekipa Eurogamer.net. Redakcja przestraszyła się po prostu reakcji brytyjskiego oddziału Sony i wolała dmuchać na zimne.

Nadciągająca premiera PS4 Slim jest jednak faktem. Wraz z nową wersją konsoli otrzymamy także odświeżoną edycję kontrolera DualShock 4, o czym wspominaliśmy po raz pierwszy również wczoraj. Dzisiaj możemy po raz pierwszy przyjrzeć się temu padowi na krótkim filmiku poniżej.

Największą zmianą w zmodyfikowanej konstrukcji jest wskaźnik świetlny umieszczony w górnej części touchpada (prawdopodobnie część touchpada jest w pewnym stopniu transparentna). Kolejne zmiany, które można zauważyć od razu to szare spusty oraz gałki analogowe.

W galerii znajdziecie też kilka niepublikowanych wcześniej zdjęć PS4 Slim.

PS4 Slim wg plotek ma trafić na rynek już 14 września.

 

Tagi: dualshock 4 playstation 4 ps4 slim slim sony