Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.08.2016 09:18
PS4 Slim z premierą we wrześniu i z nową wersją DualShock 4? - pojawiają się nowe zdjęcia
5110V

PS4 Slim z premierą we wrześniu i z nową wersją DualShock 4? - pojawiają się nowe zdjęcia

Wczoraj wieczorem zawrzało. Wszystko z tego powodu, że pojawiły się pierwsze zdjęcia, które prawie na pewno przedstawiają wygląd PlayStation 4 Slim, czyli odrobinę odchudzonej wersji PS4. Dziś mamy dla was kolejne przecieki na ten temat...

Redakcja Polygon otrzymała wczoraj wieczorem zdjęcia przedstawiające prawdopodobnie PlayStation 4 Slim. Serwis ThisGenGaming zdołał porozmawiać z autorem tych fotografii, który twierdzi, że po ujawnieniu istnienia rzeczonej konsoli 7 września na imprezie Sony w Nowym Jorku dojdzie do szybkiej premiery sprzętu, która ma się odbyć już 14 września. Niestety gość, który wszedł w posiadanie PS4 Slim nie potrafi powiedzieć w tej chwili, jaka będzie jego oficjalna cena, wyznaczona przez Sony.

Kolejna ciekawa plotka dotyczy rzekomo nowej wersji kontrolera DualShock 4, z oznaczeniem kodowym CUH-ZCT2U. Zdjęcia pada umieściliśmy w galerii poniżej. Fotki prawdopodobnie przedstawiają nową wersję kontrolera, która dołączana będzie do zestawów PS4 Slim lub PS4 NEO. Na pierwszy rzut oka pad wyróżnia się szarymi spustami i gumkami gałek analogowych.

Redakcja Wall Street Journal twierdzi, że plotki o ujawnieniu PS4 Slim na imprezie 7 września są prawdziwe. Na wydarzeniu nie zabraknie też ponoć informacji o konsoli NEO.

Źródło: http://thisgengaming.com/2016/08/21/report-ps4-slim-to-release-september-14th-worldwide/

Tagi: dualshock 4 playstation 4 slim ps4 ps4 slim