Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2016 12:59
Polskie Get Even wygląda naprawdę intrygująco. Pierwszy gameplay i screeny
3138V

Polskie Get Even wygląda naprawdę intrygująco. Pierwszy gameplay i screeny

Get Even powróciło zza światów. Podczas imprezy w Kolonii zaprezentowano zwiastun, który ponownie zapowiedział produkcję. Autorzy postanowili również przedstawić kilka fragmentów rozgrywki i gra może się podobać. 

O Get Even w swoim czasie pisali dziennikarze z całego świata. Twórcy z Gliwic postanowili wykreować świat za pomocą fotogrametrii, czyli po prostu skanowali prawdziwe miejscówki i przenosili je bezpośrednio do produkcji.

Recenzja Get Even

Przez długi czas nie otrzymywaliśmy żadnych szczegółów od The Farm 51, ale autorzy przerwali ciszę efektownym zwiastunem. Teraz mamy dla Was jeszcze ciekawszy materiał – na targach w Kolonii odbyła się prezentacja gry i dzięki temu możemy spojrzeć na 5 minut czystej rozgrywki. Są to oczywiście krótkie fragmenty sklejone w jedną całość, ale i warto poświęcić czas na ten film.

Na uwagę na pewno zasługuje oprawa – nie trudno dostrzec, które elementy zostały wykonane za pomocą nowoczesnej techniki. Aktualnie sporym zaburzeniem są niekonsekwencje w grafice, ale autorzy mają jeszcze czas na dopracowanie tego elementu.

W tytule istotnym gadżetem jest kamera, która działa niczym mini-mapa, a ponadto możemy za jej pomocą oświetlać ciemniejsze lokacje. Twórcy postawili na mroczną atmosferę i trudno narzekać na ten wybór, bo nawet na takim wideo nie trudno dostrzec ciężki klimat.

W niedalekiej przyszłości zapewne otrzymamy więcej szczegółów. Autorzy chcą wrzucić grę na rynek wiosną przyszłego roku. 

AKTUALIZACJA: W galerii znajdziecie pierwsze screeny z gameplayu

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Gamescom 2016 get even The Farm 51