Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2016 13:34
Wiking, rycerz i samuraj walczą o punkty. Sprawdźcie ponad 30 minut rozgrywki z sieciowego For Honor
698V

Wiking, rycerz i samuraj walczą o punkty. Sprawdźcie ponad 30 minut rozgrywki z sieciowego For Honor

Pierwsi szczęśliwcy dorwali się do wczesnego kodu najnowszej produkcji Ubisoftu. Deweloperzy z Francji zapraszają graczy i pozwalają wypróbować For Honor. Na najnowszym materiale nie krwawych scen. 

For Honor został zapowiedziany przez Ubisoft w ubiegłym roku. Przez pewien czas autorzy nie publikowali nowych informacji na temat gry, ale premiera odbędzie się już na początku przyszłego roku i z tego powodu możemy spojrzeć na kolejny gameplay.

Autorzy postawili na sieciowe zmagania, w których główną rolę odegrają gracze, ale na polu walki nie zabraknie również postaci sterowanych przez sztuczną inteligencję. Podobny zabieg widzieliśmy między innymi w Titanfall i taka zabawa przynosi sporo satysfakcji. Ubijanie NPC-ów nie trwa długo, robimy to dość mechanicznie i tylko starcia z żywymi przeciwnikami potrafią nas bardziej wymęczyć. Oczywiście nawet „komputerowe kukły” potrafią zamieszać, ale to raczej dodatek do innych zawodników.

Rozgrywka w tytule Francuzów wygląda przyjemnie. Jeśli studio zadba o dobry kod sieciowy i kilka wariantów zabawy, to na pewno znajdą się chętni na taką zabawę. Poniżej znajdziecie ponad 30 minut rozgrywki 4 vs. 4 z testów pre-alpha.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: For Honor gameplay Ubisoft