Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.08.2016 09:53
Klimaty ze Spyro i Croc w Yooka-Laylee – nowa platformówka imponuje na gamescom 2016
757V

Klimaty ze Spyro i Croc w Yooka-Laylee – nowa platformówka imponuje na gamescom 2016

W czerwcu okazało się, że premiera Yooka-Laylee została opóźniona. Tytuł ma trafić na rynek dopiero na początku 2017 r. Dziś mamy kolejną okazję sprawdzić, czy deweloperzy dobrze wykorzystują dodatkowy czas na produkcję.

Niektórzy gracze mieli już okazję przetestować demo Yooka-Laylee. Na gamescom 2016 można oczywiście również położyć macki na próbce kodu gry przygotowywanej przez PlayTonic Games. Większości graczy pozostaje oczywiście śledzenie wydarzeń "zdalnie" z domowego fotela. Dla takich osób wydawca Team17 przygotował świeżutki zwiastun tej sympatycznej platformówki zmierzającej na PS4, XOne, Wii U i PC.

Cóż można powiedzieć o tym gameplayu? Z gry będą z pewnością zachwycone osoby, które długo czekały na platformówkę w klasycznym stylu, podobną do Spyro, albo Croca z epoki PSOne.Oprócz zwiastuna możemy przyjrzeć się również nowemu gameplayowi, prosto z targów gamescom 2016.

Jak oceniacie dotychczasową pracę deweloperów? Szykuje się hit czy taki pomysł na rozgrywkę nie chwyci w dzisiejszych czasach?


Tagi: Gamescom 2016 Yooka-Laylee