Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2016 19:08
Quantum Break nie zostanie ulepszony na Windows 10. Twórcy przestają wspierać platformę i nie naprawią błędów
1748V

Quantum Break nie zostanie ulepszony na Windows 10. Twórcy przestają wspierać platformę i nie naprawią błędów

W tym tygodniu deweloperzy Quantum Break potwierdzili wrzuceni pozycji na Steam. Produkcję w końcu włączymy na Windows 7/8, ale jest to jednocześnie zła wiadomość dla posiadaczy najnowszego systemu Microsoftu. Twórcy nie naprawią błędów. 

Quantum Break to bardzo ciekawa produkcja, ale wersja na komputery osobiste nie została dopracowana. Autorzy przygotowali port w pośpiechu i na początku zapomnieli zaimplementowania do pozycji możliwości wyłączenia gry.

Twórcy przez tygodnie pracowali nad stosownymi łatkami, ale podobno aktualnie nie udało się uporać ze wszystkimi niedogodnościami, a deweloperzy nie zamierzają dalej pracować nad wersją na Windows 10.

Thomas Puha wspomniał na Twitterze, że edycja na W10 prawdopodobnie nie otrzyma już żadnych aktualizacji. Jeden z graczy zapytał, czy w tej sytuacji możemy liczyć na klucz Steam lub stosowną zniżkę dla klientów, którzy kupili pozycję w sklepie Microsoftu, ale szef Remedy Entertainment powiedział, że jego zespół nie podejmuje biznesowych decyzji, oni tworzą grę…

Ja poznałem Quantum Break na Xboksie One i opowieść bardzo mi się podobała, jednak takie podejście jest po prostu słabe. Przecież to Remedy Entertainment przygotowało projekt w pośpiechu i twórcy powinni zadbać o jego jakość.  

Za podesłanie odnośnika do wiadomości dziękuję użytkownikowi KEYMUTHA.

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: