Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2016 18:28
Roboty w Gears of War 4. Poznajcie nowych przeciwników Fenixa
1090V

Roboty w Gears of War 4. Poznajcie nowych przeciwników Fenixa

James Dominic Fenix w swojej pierwszej opowieści zmierzy się nie tylko z plagą Szarańczy, ale młody bohater zawalczy z robotami DeeBees. Maszyny zostały przedstawione na najnowszym materiale, który pozwala również spojrzeć na nowe zabawki.

Gears of War 4 zapowiada się na ciekawą produkcję dla wiernych fanów Gearsów. Autorzy postanowili na nowych bohaterów, przygotowali nowe bronie, a jednocześnie zadbali o kolejnych przeciwników.

Redakcja IGN otrzymała dostęp do dłuższego fragmentu produkcji i dzięki temu możemy spojrzeć na dokładną prezentację DeeBees. Autorzy oczywiście przygotowali kilka wersji oponentów i na każdego przedstawiciele rasy stworzymy inne taktyki. Jest to w zasadzie standardowa sytuacja, którą widzieliśmy już w przypadku wspomnianej we wstępie Szarańczy.

Na filmie zauważycie również nowe bronie, które pozwolą szybciej eliminować oponentów. Mnie tylko ciekawi geneza DeeBees – rasa pod względem budowy ciał przypomina ludzi, więc mam nadzieję, że scenarzyści przygotowali ciekawe wytłumaczenie powstania maszyn.

Tytuł trafi na rynek 11 października i pozycja będzie jednocześnie dostępna na Xboksa One oraz komputery osobiste. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay Gears of War 4 Microsoft The Coalition