Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2016 18:21
Sony przygotowuje PlayStation Vita Trinity? Konsola może zostać przedstawiona we wrześniu
4990V

Sony przygotowuje PlayStation Vita Trinity? Konsola może zostać przedstawiona we wrześniu

PlayStation Vita to jedna z większych porażek japońskiej korporacji, ale możliwe, że urządzenie nie powiedziało ostatniego słowa. W Sieci pojawiły się plotki, według których Japończycy przygotowują sprzęt nazwany „PlayStation Vita Trinity”.

PlayStation 4 Neo i PlayStation Vita Trinity? Brzmi to bardzo zabawnie, ale ten pierwszy sprzęt został już potwierdzony. Nowa wersja przenośnej konsoli ma podobno zostać ujawniona na zapowiedzianym PlayStation Meeting.

Na forum NeoGAF jeden z użytkowników opublikował dokumenty z Federalnej Komisji Łączności, w których znalazły się informacje o urządzeniu z nazwą kodową „PlayStation Vita Trinity”. Sprzęt ma korzystać z sieciowego chipu 5Ghz.

Według przecieków konsola ma być mocniejszą wersją PlayStation Vita, która będzie współpracować na wielu poziomach z ulepszoną odsłoną PlayStation 4.

Wszystkie skany znajdziecie w galerii. Wierzycie w te rewelacje? Ja szczerze trochę wątpię, by Sony chciało wskrzeszać trupa. Odnoszę nawet wrażenie, że w przypadku PS Vity nie jest potrzebna nowa wersja konsoli – wystarczą dobre gry, a „staruszek” powróci w blasku.  

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/08/10/rumor-ps-vita-trinity-to-be-revealed-at-septembers-playstation-meeting/

Tagi: playstation vita playStation vita trinity plotka sony