Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2016 00:33
Sony rozsyła zaproszenia na PlayStation Meeting. Na imprezie poznamy PlayStation 4 Neo
2564V

Sony rozsyła zaproszenia na PlayStation Meeting. Na imprezie poznamy PlayStation 4 Neo

Kolejne przecieki zostały potwierdzone. Sony zaprasza wybranych dziennikarzy na imprezę PlayStation Meeting. Na wydarzeniu zostanie przedstawiona nowa konsola japońskiej korporacji! 

W poniedziałek redaktorzy Gamebloga poinformowali o imprezie, na której ma zostać przedstawiony światu PlayStation 4 Neo. Dotychczas była to tylko plotka, ale właśnie Sony rozpoczęło rozsyłanie zaproszeń. Szczegółami podzieliła się redakcja Kotaku.

PlayStation Meeting​ odbędzie się 7 września w Nowym Jorku, czyli wszystkie wcześniejsze plotki zostały potwierdzone.

Ta sytuacja pokazuje jedno – Japończycy chcą mieć pewność, że każdy gracz usłyszy wszystkie najważniejsze informacje o nowym urządzeniu. Firma nie zdecydowała się ujawnić konsoli na Tokyo Game Show (17-18 wrzesień), Paris Game Week (27-31 października), czy też nawet na własnym PlayStation Experience (grudzień). Wiele na to wskazuje, że w Japonii, Paryżu oraz Stanach Zjednoczonych Sony skupi się na przedstawianiu gier i prezentowaniu nowych urządzeń – w tej sytuacji jeszcze do końca roku włodarze PlayStation przywiozą swoje najcenniejsze skarby na trzy kontynenty.

Czego możemy spodziewać się po imprezie? Szczegółów! Całkowitej specyfikacji, daty premiery i ceny. Z tego miejsca mogę zapowiedzieć, że nasza ekipa przygotuje dokładną relację z imprezy i na PPE znajdziecie wszystkie szczegóły PlayStation 4 Neo.

Jaką datę premiery obstawiacie - październik (wraz z PS VR), marzec (wraz z NX), a może dopiero w listopadzie przyszłego roku?

Źródło: Twitter.com

Tagi: