Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2016 19:03
Forza Horizon 3 w 4K wygląda fantastycznie. Zobaczcie nową rozgrywkę
2886V

Forza Horizon 3 w 4K wygląda fantastycznie. Zobaczcie nową rozgrywkę

Na końcówkę września zaplanowano trzeci festiwal, który odbędzie się w słonecznej Australii. Jeśli chcecie zobaczyć, na jakie przyjemności możemy liczyć w kraju kangurów, to zobaczcie materiał przedstawiający zmagania w rozdzielczości 4K. Ta gra wygląda pięknie. 

Patrząc na poniższy gameplay jestem pewien jednego – fani wyścigów posiadający w domach Xboksy One lub mocne PC-ty nie będą we wrześniu marudzić. Gracze wskoczą w piękne bryki, wyruszą na długie wyścigi, będą skakać, niszczyć drzewka i splamią swoje telewizory brudną wodą. Forza Horizon 3 wygląda wyśmienicie i to nawet na materiale wideo wrzuconym do Sieci.

A przy bliskim spotkaniu z grą jest podobno jeszcze lepiej. Dziennikarze IGN mogli zagrać w tytuł na mocnym komputerze i podczas rozgrywki w 4K Australia wygląda podobno przepięknie. Na uwagę zasługują kropelki wody rozrzucone na przedniej szybie samochody, czy też zmienne warunki pogodowe wpływające na zmagania. 

Playground Games systematycznie ulepsza i rozbudowuje podserię Horizon. Trójka wygląda już naprawdę nieźle i na pewno ciekawym elementem będzie tworzenie wydarzeń – warto przypomnieć, że tym razem gracze będą organizatorem festiwalu.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: