Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2016 17:18
Capcom przedstawia zwiastun odświeżonej trylogii Dead Rising. Zestaw nie zawiera wszystkich opowieści
611V

Capcom przedstawia zwiastun odświeżonej trylogii Dead Rising. Zestaw nie zawiera wszystkich opowieści

Seria Dead Rising świętuje dzisiaj dziesięciolecie powstania. Z tej okazji możemy spojrzeć na zwiastun prezentujący nadchodzącą trylogię na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Otrzymaliśmy również oficjalną wiadomość dotyczącą brakujących opowieści.

Capcom odgrzewa na potęgę. Firma na początku zaserwowała zainteresowanym odrestaurowane części serii Resident Evil, a już w przyszłym miesiącu na rynku pojawią się trzy odsłony serii Dead Rising. Tym razem nie musimy czekać na debiut poszczególnych historii, ponieważ wszystkie gry tafią do klientów 13 września.

Jest to bez wątpienia dobra rozgrzewka przed nadciągającym Dead Rising 4, które trafi do fanów uniwersum już w grudniu. Musicie jednak wiedzieć, że w przypadku kolekcji nie otrzymacie wszystkich opowieści, ponieważ Capcom nie zdecydował się odświeżyć Dead Rising 2: Case West i Dead Rising 2: Case Zero. Przygody wcześniej były wydane wyłącznie w wersji cyfrowej i Japończycy nie zamierzają wrzucić gier na aktualną generacje.

Jeśli jednak nie macie oporów przed takim kotletem, to odświeżone opowieści będziecie mogli nabyć pojedynczo (za około 85 zł) lub w pakiecie (za około 213 zł). Poniższy zwiastun prezentuje trzy tytuł: 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Dead Rising dead rising 2 Dead Rising 2: Off the Record trailer zwiastun