Dead Rising 2: Case West

Dead Rising 2: Case West

6,5
11 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Blue Castle Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Horror
Śr. czas:
4 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.12.2010
Europa:
27.12.2010
Producent:
Blue Castle Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Horror
Śr. czas:
4 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.12.2010
Europa:
27.12.2010

Dead Rising 2: Case West - opis gry

Dead Rising 2: Case West to rozszerzenie do gry Dead Rising 2 wyprodukowana przez kanadyjskie studio Blue Castle Games (później Capcom Vancouver). Dodatek, w odróżnieniu od ‘podstawki’, dostępny był tylko dla posiadaczy Xboxa 360.

Akcja Dead Rising 2: Case West rozgrywa się niedługo (a wręcz zaraz) po wydarzeniach ukazanych w ‘podstawce’, a konkretnie w zakończeniu A. W rozszerzeniu śledzimy losy dwóch dobrze znanych bohaterów, Franka Westa, głównego bohatera pierwszej części serii, oraz Chucka Greene’a, głównego bohatera drugiej części. Obaj panowie łączą swe siły próbując dowiedzieć się więcej o inwazji żywych trupów w Fortune City i wyjaśnić inne ‘kwestie’ wymagające wyjaśnienia.

Pod względem rozgrywki gra nie odstaje od pierwszej i drugiej części Dead Rising, czerpiąc elementy i rozwiązania z obu. Z ‘jedynki’ wraca możliwość robienia zdjęć. Choć nie otrzymujemy już za nie bonusów, zamiast tego wracają specjalne naklejki, którym możemy robić fotki w zamian za inne korzyści. Z ‘dwójki’ wraca z kolei patent z craftingiem, który umożliwia tworzenie nowych, często dość cudacznych broni z dwóch obiektów. W Case West pojawiają się zupełnie nowe rodzaje uzbrojenia, a co z tym idzie także kombinacje.

Zabawę rozpoczynamy na czterdziestym levelu (o dziesięć leveli od maksymalnego w Dead Rising 2) i możemy go stopniowo podnosić zgarniając punkty prestiżu za ratowanie ocalałych (w Case West nie musimy ich eskortować), robienie atrakcyjnych zdjęć lub efektownie eliminując nieprzyjaciół.

W dodatku znaleźć można również nowe, często dziwaczne stroje dla bohaterów.

Grać możemy w singlu (drugą postacią kieruje wówczas AI) lub w co-opie z drugą osobą.

Wideo - Dead Rising 2: Case West

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper