Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2016 16:58
Beta Battlefield 1 odbędzie się szybciej niż sądzimy. Twórcy pozwalają wybrać platformę
1473V

Beta Battlefield 1 odbędzie się szybciej niż sądzimy. Twórcy pozwalają wybrać platformę

DICE przygotowuje się na premierę Battlefield 1. Gra trafi na półki sklepowe 21 października, ale jeszcze przed wielkim debiutem otrzymamy możliwość sprawdzenia tytułu. Wiele na to wskazuje, że beta odbędzie się w niedalekiej przyszłości.  

Deweloperzy Battlefield 1 kilka tygodni temu zapowiedzieli testy beta, które odbędą się jeszcze przed premierą produkcji. Autorzy chcą mieć pewność, że każdy zainteresowany wypróbuje tytuł i będzie mógł zdecydować, czy warto inwestować w taką wizję wojny.

Według aktualnych plotek szczegóły dotyczące bety otrzymamy już w przyszłym tygodniu. Na gamescomie zostanie ujawniony nowy materiał z pozycji i jednocześnie mamy otrzymać szczegóły bety, która rozpocznie się w przeciągu najbliższych tygodni.

Te doniesienia mogą zostać potwierdzone, ponieważ członkowie programu Battlefield Insider otrzymali wiadomość dotyczącą wybrania „preferowanej platformy” do testów. W notce dla wybrańców DICE podkreśliło, że beta otrzyma nową zawartość – możemy oczekiwać kolejnych trybów, nowych map oraz pewnie broni.

Na szczegóły musimy oczywiście zaczekać, ale wiele na to wygląda, że obiecane testy Battlefield 1 faktycznie odbędą się w najbliższym czasie. 

Źródło: http://www.vg247.com/2016/08/09/battlefield-1-beta-to-include-new-content-insiders-can-now-choose-a-preferred-platform/

Tagi: