Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2016 16:25
Hello Games przedstawia klimatyczny premierowy zwiastun No Man's Sky. Gra ma oddzielne serwery
1091V

Hello Games przedstawia klimatyczny premierowy zwiastun No Man's Sky. Gra ma oddzielne serwery

Od tego tygodnia gracze będą eksplorować kosmos w No Man's Sky. Twórcy właśnie opublikowali przyjemny zwiastun prezentujący tytuł, a ponadto otrzymaliśmy szczegóły dotyczące serwerów.  

Wierni fani odkrywania kosmosu długo czekali na premierę No Man's Sky. Deweloperzy opublikowali zwiastun, który w sympatyczny sposób przedstawia pozycję. Mam jednak wrażenie, że trudno tak naprawdę pokazać siłę produkcji, której główne element opiera się na eksploracji wszechświata.

Premierowy trailer pokazuje kilka planet, zbieranie surowców, walkę z innymi statkami i… Całość jest ubrana w przyjemną muzykę. Przygotowując wiadomość oglądam materiał kilkukrotnie i chcę już wskoczyć w statek i dalej podróżować, zwiedzać, odkrywać.

Deweloperzy potwierdzili również, że gracze na PlayStation 4 i komputerach osobistych latają po innych serwerach. Autorzy nie zdecydowali się na rozgrywkę cross-platformową, ale akurat nie jest to w tym przypadku zła wiadomość. Szef studia Sean Murray ponownie potwierdził, że No Man's Sky nie jest grą nastawioną na multiplayer i podczas nawet wielogodzinnej rozgrywki możemy nigdy nie trafić na innego gracza. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hello Games No Man's Sky premierowy trailer zwiastun