Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2016 14:00
Narzekacie na odcinkowe wydanie Hitman? Twórcy planują 3 sezony
814V

Narzekacie na odcinkowe wydanie Hitman? Twórcy planują 3 sezony

Agent 47 nie śpieszy się specjalnie w swojej najnowszej opowieści i małymi krokami dociera do kolejnych krajów. Możecie mieć jednak pewność, że taka rozgrywka nie zostanie zakończona po pierwszym sezonie. 

Plany IO Interactive dotyczące podzielenia Hitman na odcinki spotkały się z bardzo negatywnymi komentarzami fanów uniwersum. Autorzy tłumaczyli podjęcie tej decyzji, starali się złagodzić oburzenie, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec.

Twórcy na Twitterze zostali zapytani, czy planują drugi sezon i chyba nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi:

„Oczywiście, nasz plan obejmuje trzy sezony. Chociaż nie zapowiedzieliśmy jeszcze drugiego.”

Plany są naprawdę zaskakujące, ponieważ nie możemy zapomnieć, że gracze nadal wyczekują na kolejne odcinki pierwszego sezonu. W przyszłym tygodniu Agent 47 wyląduje w Bangkoku, a jeszcze w tym roku ma odwiedzić kolejne kraje. Na początku przyszłego roku gracze mają otrzymać pudełkowe wydanie Hitman (2016), czyli pakiet siedmiu epizodów (6 podstawowych + 1 dodatkowy) na początku przyszłego roku… Wiele na to wskazuje, że jednocześnie w cyfrowych sklepach mogą pojawiać się kolejne odcinki.

Mogliśmy się tego spodziewać. Można jedynie żałować, że na każdy kolejne epizod musimy tak długo czekać. Gdybyśmy mieli pewność, że każdy fragment historii trafi do nas w przeciągu 2-3 tygodni, to pewnie wielu graczy mogłoby się skusić na taką zabawę, bo łysy zabójca naprawdę trzyma wysoki poziom. Autorzy potrzebują jednak więcej czasu, więc nie powinny ich dziwić reakcje miłośników serii.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: