Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2016 13:34
Gracze udostępniają rozgrywkę z No Man's Sky! Zobaczcie ponad godzinę eksploracji kosmosu
1572V

Gracze udostępniają rozgrywkę z No Man's Sky! Zobaczcie ponad godzinę eksploracji kosmosu

Szczęśliwcy dostali w swoje łapki najnowszą produkcję Hello Games i dzięki temu poznaliśmy kilka informacji o grze, a teraz możemy spojrzeć na bardzo długi fragment rozgrywki. 

No Man's Sky jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier sierpnia. Na produkcję Hello Games gracze czekają od wielu długich miesięcy i tę sytuację postanowili wykorzystać niektórzy sprzedawcy. Produkcja trafiła na między innymi eBay, a zgłodniali eksploracji poszukiwacze skarbów potrafią wydać na grę 7800 zł.

Właśnie z tego powodu docierają do nas niepokojące informacje dotyczące bugów – z samego rana Zax wspominał na portalu o problemach z zawieszaniem się pozycji, zepsutymi ulepszeniami, czy też istotami morskimi. Zapewne wiele niedogodności wyeliminuje premierowa łatka, ale aktualnie trudno przewidzieć, jak przebiegają prace nad aktualizacją.

Gracze postanowili nie tylko opowiadać, a również pokazywać grę. Poniżej znajdziecie świeżutką rozgrywkę, która została nagrana podczas wczorajszego streamu. Niektórzy nie mają nawet oporów i zapraszają swoich fanów na dokładną prezentację pozycji.

Materiał pozwala spojrzeć na bieganie po kolejnych planetach, zbieranie surowców, czy też skanowanie miejscówek. Na uwagę na pewno zasługuje świetne udźwiękowienie, które faktycznie potrafi budować klimat. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Hello Games No Man's Sky