Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2016 20:36
Cena Nintendo NX ma pozytywnie zaskoczyć graczy. Urządzenie będzie tańsze niż wielu przewiduje
1901V

Cena Nintendo NX ma pozytywnie zaskoczyć graczy. Urządzenie będzie tańsze niż wielu przewiduje

Wczoraj otrzymaliśmy konkretne informacje na temat Nintendo NX i gracze mogą przygotowywać się na przenośną konsolę Japończyków. Sporą niewiadomą nadal jest cena sprzętu, ale według najnowszych plotek gracze będą pozytywnie zaskoczeni. 

Brytyjski Eurogamer pochwalił się wczoraj informacjami na temat Nintendo NX, a dzisiaj swoje trzy grosze dodają dziennikarze MCV. Redakcja otrzymała szczegóły na temat ceny – zaufany źródła twierdzą, że urządzenie zadebiutuje na rynku w bardzo atrakcyjnej cenie:

„To jest konsola skierowana na rynek masowy i Nintendo z pewnością planuje cenę przeznaczoną właśnie na rynek masowy. Cena była błędem w przypadku Nintendo Wii U i firma tego nie powtórzy. To właśnie cena może być największym atutem NX.”

Brzmi dobrze? Według aktualnie dostępnych informacji możemy spodziewać się, że Nintendo NX będzie prezentować jakość mocno podkręconego Nintendo Wii U, ale… Konsolę będziemy mieć w kieszeni! Jeśli w dodatku ta wiadomość się potwierdzi, to Japończycy mogą faktycznie pozytywnie zaskoczyć. Nie od dzisiaj wiadomo, że Big N skupia się na jakości gier.

Informator MCV podkreślił ponadto, że Nintendo NX oferuje „trochę świeżości”, ale na szczegóły musimy jeszcze zaczekać. 

Źródło: http://www.videogamer.com/news/nintendo_nx_could_be_cheaper_than_vast_majority_expect.html

Tagi: cena Nintendo nintendo nx Plotka