SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2016 17:04
Ned Stark przedstawia Sid Meier's Civilization VI. Długi materiał ukazuje nowości w grze
700V

Ned Stark przedstawia Sid Meier's Civilization VI. Długi materiał ukazuje nowości w grze

Lord Eddard Stark nie może już przechadzać się po regionach Westeros, ale charakterystyczny bohater pojawia się w innych miejscach. Głos lorda Winterfell usłyszycie w najnowszej Civilization i nawet najnowszy materiał z produkcji został przedstawiony przez znanego aktora. Poznajcie wszystkie nowości szykowane w Sid Meier's Civilization VI.

Sid Meier's Civilization VI zaoferuje sporo nowości, które mają przykuć graczy do ekranów na wiele długich godzin. W produkcji miasta będą rosnąć, nasze decyzje w znaczący sposób wpłyną na rozwój badań technologicznych oraz kulturowych, a dyplomacja wejdzie na zupełnie nowy poziom. Twórcy dodali do projektu również możliwość łączenia różnych jednostek – dla przykładu piechotę scalimy z siłami przeciwpancernymi.  

Gra otrzymała wielką prezentację na E3 – dziennikarze mogli zapoznać się z przygotowanymi innowacjami, jednak autorzy zdają sobie sprawę, że nie wszyscy fani uniwersum mogli pojawić się w Los Angeles. Właśnie z tego powodu przygotowano materiał ukazujący projekt.

Film z polskimi napisami zobaczycie poniżej. Narratorem został wspomniany we wstępie Sean Bean, który w ostatnim czasie chętnie upiększa pozycje swoim głosem. Warto tutaj na pewno wspomnieć o roli aktora w polskiej pozycji – Kholat. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2k games firaxis games sid meier's civilization vi trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Sid Meier's Civilization VI
  • Platformy:  PC 
  • Data premiery - Polska: 21.10.2016
  • Napisy
  • od lat 12 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme