Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2014 17:34
Sean Bean został narratorem polskiej, niezależnej produkcji Kholat
1184V

Sean Bean został narratorem polskiej, niezależnej produkcji Kholat

Sean Bean ma w swoim dorobku wiele wyśmienitych produkcji. Eddard Stark z Gry o Tron, Zeus z Percy Jackson: Morze potworów, Harry z Silent Hill: Apokalipsa 3D, John Ryder z Autostopowicza, Odyseusz z Troi, Christopher Da Silva z Silent Hill, Boromir z trylogii Władcy Pierścienia i jak się okazuje narrator z polskiej, niezależnej produkcji Kholat! Rodzime studio IMGN.PRO ogłosiło, że znany aktor przedstawi graczom kolejne elementy historii.

Sean Bean to aktor znany z wielu fenomenalnych kreacji, w tym, między innymi z roli Boromira w filmowej adaptacji Władcy Pierścieni, czy też Neda Starka, w serialu Gra o Tron.

Jak mówi Łukasz Kubiak, twórca fabuły gry i współwłaściciel IMGN.PRO:

„Było to dla nas niesamowite przeżycie móc współpracować z tak rewelacyjnym aktorem jak Sean Bean. Stworzył on dla nas fantastyczną, pełną emocji i dramaturgi kreację i jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni.”

Aktor wcielił się w postać tajemniczego Antona – jednego z czterech narratorów, którzy będą odsłaniać przed graczami kolejne elementy historii.

Kholat to gra eksploracyjna z mocnymi elementami horroru. Bazuje ona na prawdziwej historii dziewiątki rosyjskich studentów, którzy zginęli w niewyjaśnionych do dziś dzień okolicznościach w północnej części Uralu, na zboczu góry Kholat Syakhl. Zdarzenie to znane jest jako Incydent na Przełęczy Diatłowa.

Produkcja zadebiutuje pod koniec pierwszego kwartału 2015 roku. Gra ukaże się w wersji na komputery PC i Mac.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: IMGN.PRO informacja prasowa kholat pc sean bean