Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.06.2016 08:44
Psychonauts in the Rhombus to preludium do akcji w Psychonauts 2 - mamy pierwszy gameplay
488V

Psychonauts in the Rhombus to preludium do akcji w Psychonauts 2 - mamy pierwszy gameplay

Na E3 2016 zabrakło niestety tematu Psychonauts 2. Nie znaczy to, że w ogóle rzeczona marka nie pojawiła się w Los Angeles.

Double Fine Productions zaprezentowało na E3 2016 pierwszy gameplay z Psychonauts in the Rhombus of Ruin w trakcie targów E3 2016. To prequel do wydarzeń, które zobaczymy w Psychonauts 2, który dedykowany jest goglom PlayStation VR.

Gracze wcielą się ponownie w postać Raza, w związku z czym trzeba uważać odpalając filmik na SPOILERY dotyczące pierwszej części Psychonauts (ale kto w nią jeszcze nie grał?). Historia w Rhombus zaczyna się w finałowych scenkach pierwszego Psychonauts. Raz, Lili, Sasha, Milla i Coach Oleander wyruszają z ratunkiem dla Truman Zannotto w tajemniczej części oceanu, zwanej Rhombus of Ruin, która przypomina Trójkąt Bermudzki.

W trakcie misji Raz zostaje zniewolony i musi używać tylko swoich mocy, by odkryć tożsamość swojego porywacza i uwolnić swoich towarzyszy.

W trakcie zabawy będziemy rozwiązywać proste łamigłówki. Akcję oczywiście obserwujemy z perspektywy FPP, poprzez gogle VR.

Tytuł wyreżyserował Tim Schafer. W grę zagramy korzystając wyłącznie z PS VR.

W Psychonauts 2 zagramy dopiero w 2018 r.

Tagi: