Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2016 02:33
E3 2016 - oglądajcie z nami konferencję Sony
1061V

E3 2016 - oglądajcie z nami konferencję Sony

Mało emocji? To zapraszamy czytelników PPE na ostatnią konferencję na tegorocznym E3. Tym razem Sony zaprezentuje nadciągające produkcje, które trafią na rynek w przeciągu najbliższego roku. 

Szykujcie przekąski, zimne napoje i jedziemy. Konferencja Sony rozpocznie się dokładnie o 3:00 i podczas wydarzenia nie zabraknie mocnych produkcji. Japończycy przyjechali do Los Angeles między innymi z Horizon Zero Dawn, Detroit: Become Human, Gran Turismo Sport, The Last Guardian, a możemy jeszcze liczyć na pokaz Persona 5 oraz Ni-Oh!

To na pewno nie koniec emocji. Wciąż pojawiają się plotki o nordyckim God of War, powrocie Crasha Bandicoota, a jeszcze nie możemy zapomnieć o wirtualnej rzeczywistości. Sony na pewno wykorzysta okazję, by przypomnieć graczom o PlayStation VR i zaprezentować tytuły na swoje gogle VR.

Możemy mieć pewność, że przedstawiciele PlayStation wyciągną kilka mocnych tytułów z ukrycia i pozwolą przygotować PlayStation 4 na niezapomniane emocje. Na jakie pozycje czekacie? Zapraszamy do wspólnego oglądania!

Jeśli nie możecie zarwać nocki, to wpadajcie do nas z samego rana… Znajdziecie u nas wielkie podsumowanie konferencji Sony!

Tagi: e3 2016 PlayStation 4 Sony