Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2016 01:39
Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands zadebiutuje w marcu. Zobaczcie zwiastuny i screeny
3151V

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands zadebiutuje w marcu. Zobaczcie zwiastuny i screeny

Wszyscy zapomnieli już o Tom Clancy's The Division? To siadajcie wygodnie, zapinajcie pasy, wyciągajcie słodkości i rozkoszujcie się Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Ubisoft zaprezentował swoją kolejną piaskownicę, która może oczarować nie tylko pięknymi widokami. 

Niespodziewanie pod koniec maja Ubisoft opublikował w Sieci zwiastun „podróżników” i przedstawił specjalne wydania Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Gracze mogą szykować się między innymi na wielką kolekcjonerkę z headsetem w pudełku.

Warto jednak skupić się na świeżutkim mięsku. Francuzi nie zapomnieli o tym wielkim tytule – w grze wcielimy się w zawodowych żołnierzy rywalizujących z kartelami narkotykowymi na terenie Ameryki Południowej.

W grze możemy grać w czteroosobowym zespole ze znajomymi i deweloperzy postawili na pełną swobodę. To od zawodników zależy, w jaki sposób wykonają misję, gdzie podążą i kogo zabiją. Deweloperzy zaprezentowali pierwszy fragment rozgrywki, na którym imponuje skala świata… Zapowiada się ciekawe poszukiwanie celów i zabawa w kotka i myszkę! 

Interesująco na pewno prezentuje się świat. Boliwia wygląda naprawdę przyjemnie i chociaż oglądamy wyreżyserowany fragment, to dzisiaj – z okazji E3:) – mogę uwierzyć w tak ciekawą i dynamiczną akcję. 

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands zadebiutuje 7 marca! 

Tagi: e3 2016 tom clancy’s ghost recon: wildlands ubisoft