Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2016 16:29
Kingsglaive: Final Fantasy XV ponownie zachwyca. Poznaliśmy datę premiery
813V

Kingsglaive: Final Fantasy XV ponownie zachwyca. Poznaliśmy datę premiery

Jeszcze przed wielką premierą Final Fantasy XV gracze otrzymają możliwość zapoznania się z Kingsglaive: Final Fantasy XV. Film wprowadzi graczy w produkcję i pozwoli uczestniczyć w spektakularnym show. Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny materiał z projektu, a jednocześnie otrzymaliśmy konkretne informacje dotyczące daty premiery. 

Kingsglaive: Final Fantasy XV nie będzie typowym prologiem Final Fantasy XV. Historia została umiejscowiona równocześnie z tą z gry, a podczas wydarzeń poznamy bliżej Noctisa (główny bohater), jego ojca króla Regis i przyjaciółkę z dzieciństwa Lunafreya.

Square Enix nie oszczędza i w angielskiej wersji językowej usłyszymy między innymi Seana Beana (król Regis), Lenę Headey (Lunafreya) oraz Aarona Paula (Nyx). Premiera w Japonii odbędzie się już 9 lipca, ale właśnie otrzymaliśmy konkretne informacje dotyczące prezentacji na Zachodzie.

Film trafi do wybranych kin 19 sierpnia! Ponadto, po premierze otrzymamy informacje dotyczące wydania opowieści na Blu-ray oraz cyfrowej wersji. Debiut w takiej formie odbędzie się na jesień.

Dzisiaj możemy kolejny raz spojrzeć na Kingsglaive i film wygląda wybornie. Szykuje się świetne dopełnienie do dobrze zapowiadającej się produkcji na PlayStation 4 i Xboksa One. Japończycy długo kazali nam czekać na tego RPG-a, ale możemy mieć nadzieje, że było warto.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy XV Kingsglaive Square Enix zwiastun