Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2016 16:12
Dead Rising 4 nie jest już żadną tajemnicą. Wyciekła kolejna tona screenów
1932V

Dead Rising 4 nie jest już żadną tajemnicą. Wyciekła kolejna tona screenów

Do konferencji Microsoftu pozostało jeszcze trochę czasu i odnoszę wrażenie, że Amerykanie powinni lepiej dbać o swoje perełki. Otrzymaliśmy kolejną porcję screenów prezentującą bohatera, wielkie bronie oraz świat.  

O powrocie Dead Rising mówiło się od wielu, wielu miesięcy. Gra zapewne powstaje w Capcom Vancouver i według aktualnie dostępnych szczegółów jeszcze w tym roku pobiegamy za hordami truposzy. Wszystkie informacje – w tym gameplay i trailer – są szykowane na konferencję Microsoftu, ale znowu otrzymaliśmy screenshoty prezentujące tytuł.

Odnoszę wrażenie, że gra nie utraciła swojego blasku. Oczywiście nie zamierzam oceniać grafiki, ale nawet na zdjęciach można spostrzec ogromną broń, bazookę, metalowe łapy, czy też różne pojazdy… W tym samochodzik zabawkę oraz różowy rower.

Deweloperzy zaoferują nam kolejną przygodę, w której nie zabraknie humory oraz najróżniejszych śmiercionośnych zabawek. W sumie ja kupuję taką wizję apokalipsy… To na pewno dobra alternatywa od tych wszystkich żywych truposzy, w których temat jest potraktowany bardzo poważnie. 

Tagi: capcom vancouver dead rising 4 e3 2016 screeny