Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2016 22:19
Na dobry początek Titanfall 2. Zobaczcie rozgrywkę i zwiastun!
1766V

Na dobry początek Titanfall 2. Zobaczcie rozgrywkę i zwiastun!

Vince Zampella otworzył imprezę Elektroników. Znany deweloper zaprosił graczy na prezentację Titanfall 2. Zobaczcie materiał prezentujący rozgrywkę z nadciągających tytanów. 

Titanfall 2 to akcja, akcja, akcja i Tytany? Na to wygląda. Vince Zampella ponownie pozwoli graczom uczestniczyć w wyjątkowych zmaganiach, które aktualnie prezentują się wybornie. Na dobry początek zobaczyliśmy pierwszą innowację – linkę pozwalającą przemieszczać się pilotom w ekspresowym tempie.

W grze pojawi się 6 nowych tytanów, rozbudowany system progresji i wiele więcej. Twórcy potwierdzili kampanię. Na wydarzeniu mogliśmy również zerknąć na krótki zwiastun single-playera, który wypłynął do Sieci przed imprezą. 

Premiera została zaplanowana na 28 października! Respawn Entertainment i DICE w ciekawy sposób chcą zawalczyć z tegoroczną odsłoną Call of Duty – produkcje wydawane przez Elektroników zadebiutują przed nowym smakołykiem Activision. 

Kilka informacji o trybie sieciowym:

Titanfall 2 rozwija najlepszą w swojej klasie rozgrywkę znaną poprzedniej części i zapewnia jeszcze bardziej rozbudowany tryb wieloosobowy, dzięki sześciu nowym Tytanom, bogatym możliwościom personalizacji, nowemu uzbrojeniu pilotów oraz Tytanów, dodatkowym opcjom zmiany wyglądu i systemowi rozwoju postaci, który z pewnością zadowoli wszystkich fanów.

Autorzy zapowiedzieli otwarte testy techniczne, które pozwolą sprawdzić serwery przed premierą. Mamy również pierwsze szczegóły kampanii: 

Dziś po raz pierwszy Respawn Entertainment daje nam możliwość rzucenia okiem na kampanię jednoosobową w grze Titanfall 2, skupiającą się na niepowtarzalnych więziach łączących człowieka z maszyną. Niewymagająca połączenia internetowego kampania Titanfall 2 pozwoli Ci ruszyć na Kresy i wcielić się w strzelca Ruchu Oporu, którzy marzy o tym, aby zostać elitarnym pilotem. Zdany na samego siebie za linią wroga i w obliczu decydującej przewagi liczebnej wroga połączysz siły z doświadczonym Tytanem, żeby wykonać misję, do której nigdy Was nie przeznaczano.

Do galerii dorzuciłem screeny oraz okładki (standardowe wydanie i deluxe).

Tagi: e3 2016 Electronic Arts titanfall 2