Kryspin Kras Kryspin Kras 11.06.2016 11:45
Dwudziestowieczny Londyn na nowym trailerze Vampyr
1725V

Dwudziestowieczny Londyn na nowym trailerze Vampyr

Do E3 jeszcze parę godzin, ale można odnieść wrażenie, że już wiemy praktycznie wszystko co nam zostanie na targach pokazane. Trailery i newsy wyciekają na prawo i lewo, a oficjalne informacje zostają nam podane parę dni przed targami. Tym razem wyciekł trailer nowej gry twórców Life is Strange - Vampyr.

Dwudziestowieczny Londyn, wampiry, krwawe walki między ludźmi i potworami - witamy w świecie gry Vampyr, nowego projektu twórców bardzo ciepło przyjętego Life is Strange.

Przemierzając ciemne ulice Londynu wcielamy się w role doktora Jonathana Reida, któremu niestety przydarzył się przykry wypadek i został zamieniony w wampira. My, jako gracze, będziemy musieli zdecydować, czy postacie napotkane po drodze zostawimy przy życiu, czy zabijemy, by tymczasowo zaspokoić rządzę krwi naszej postaci. Poprzez zabójstwa będziemy levelować naszą postać, ale również będziemy zwiększać szansę na to, że ktoś w końcu odkryje naszą prawdziwą naturę. Świat gry, według studia Dontnod będzie pseudo-otwarty, posiadający sieć połączonych ze sobą hubów. Dodatkowo, twórcy zapewniają, że będziemy w stanie ukończyć grę bez żadnego zabójstwa.

Vampyr ma wyjść gdzieś w 2017 roku na PS4, Xbox One oraz PC.

Zachęcam do obejrzenia nowego trailera z gry.

 

Źródło: http://www.hardcoregamer.com/2016/06/11/dontnods-vampyr-e3-trailer-leaked/211094/

Tagi: Dontnod life is strange Vampyr