Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2016 21:42
Szybkich jednośladów nie zabraknie w Valentino Rossi: The Game. Zobaczcie rozgrywkę
892V

Szybkich jednośladów nie zabraknie w Valentino Rossi: The Game. Zobaczcie rozgrywkę

Włoski motocyklista i dziewięciokrotny mistrz świata, Valentino Rossi otrzyma swoją własną produkcję. Deweloperzy z Milestone postanowili rozbudować serię MotoGP i dzięki przyjętej koncepcji w pozycji pojawi się kilka nowych elementów. Zobaczcie rozgrywkę z nadjeżdżającej gry.  

291 kierowców, 47 tras i 15 trybów rozgrywki – wystarczy? Pod względem zawartości Valentino Rossi: The Game wygląda naprawdę dobrze. Twórcy zajęli się nie tylko usprawnieniem znanej formuły z MotoGP, ale również rozbudowali format o kilka nowości. Interesująco na pewno prezentuje się jazda samochodem… Jest to miła ciekawostka, która pewnie zainteresuje niektórych klientów.

Gorzej moim zdaniem wypada sama oprawa. Włosi skupili się na liczbie poszczególnych elementów, ale zapomnieli o dopieszczeniu widoków. Jasne, że drzewka, czy też inne krzaczki to tylko dodatki, ale w dzisiejszych czasach powinniśmy oczekiwać ładniejszych gier.

Premiera Valentino Rossi: The Game odbędzie się już w przyszłym tygodniu, więc w przeciągu kilku najbliższych dni powinniśmy otrzymać pierwsze oceny. Czekacie?

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Milestone Valentino Rossi: The Game