Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2016 13:32
Styx: Shards of Darkness wyrusza na nową misję. Mamy materiał z E3
713V

Styx: Shards of Darkness wyrusza na nową misję. Mamy materiał z E3

Focus Home Interactive w ubiegłym tygodniu zapowiedział swoje przybycie na targi w Los Angeles. Na wydarzeniu pojawi się między innymi goblin Styx, który właśnie zaprezentował swoje umiejętności na nowym zwiastunie. 

Styx jeszcze w tym roku zaprezentuje swoje ostrze na trzech platformach. Deweloperzy zdecydowali się kontynuować historię goblina i najnowszy zwiastun zapowiada wydarzenia z Shards of Darkness. Odnoszę wrażenie, że tym razem opowieść może mieć głębsze znaczenie niż w poprzedniej przygodzie.

Ja jednak liczę zdecydowanie bardziej na rozbudowaną sztuczną inteligencję. W przypadku opowieści z 2014 roku wielokrotnie złapałem się na tym, że rywale po prostu są durni i nawet stojąc przed nimi nie wzbudzałem ich podejrzeń. Mimo wszystko czekam na nową przygodę, bo nadal w gatunku skradanek mamy sporą posuchę i z przyjemnością sprawdzę nową twórczość Cyanide.

Na pewno możemy mieć pewność, że w grze nie zabraknie wielkiego stwora. Już na ostatnich screenach została zaprezentowana bestia, a dzisiaj możemy ponownie spojrzeć na przerośniętego mutanta. Zapowiada się ciekawe starcie. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cyanide e3 2016 Focus Home Interactive Styx: Shards of Darkness trailer zwiastun