Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 08.06.2016 10:38
Kolejne nagranie z Bloodstained zdradza, że nadchodzi Castlevania za jaką tęskniliśmy. Gra otrzyma demo
1256V

Kolejne nagranie z Bloodstained zdradza, że nadchodzi Castlevania za jaką tęskniliśmy. Gra otrzyma demo

Konami raz za razem zabija kolejne serie. Nie oznacza to jednak, że ich duch nie jest nadal żywy. Żyje on w twórcach, którzy wymyślili te marki, czego dowodem jest z pewnością Bloodstained: Ritual of the Night.

Koji Igarashi - autor wampirzej serii - zebrał niemałe pieniądze za pośrednictwem Kickstartera. Dzięki tym środkom ufundował produkcję swojej nowej gry o nazwie Bloodstained, która wygląda dokładnie jak klasyczne Castlevanie. 

Mamy parę nowych wieści dotyczących produkcji. Na E3 pojawi się grywalna wersja Ritual of the Night i to samo demo trafi później na Steama. Będzie ono dostępne dla osób, które wrzuciły do deweloperskiej skarbonki co najmniej 60$. Aby otrzymać do niego dostęp należy do 13 czerwca wypełnić ankietę "backera" .

Jest jeszcze dobra wiadomość. Jeżeli wesprzecie grę za taką kwotę nawet teraz, za pośrednictwem oficjalnej strony gry, to również będziecie mogli przetestować Bloodstained w zaciszu swojego domu.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia nagrania, a w galerii znajdziecie nowe screeny.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/06/07/bloodstained-ritual-of-the-night-gets-new-trailer-screenshots-playable-demo-coming/

Tagi: Bloodstained Bloodstained: Ritual of the Night demo E3 koji igarashi