Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2016 17:00
Zeppelin nawiedza Londyn. Piękne grafiki koncepcyjne prezentują Battlefield 1
1705V

Zeppelin nawiedza Londyn. Piękne grafiki koncepcyjne prezentują Battlefield 1

W niedzielę odbędzie się wielka prezentacja Battlefield 1. Twórcy zorganizują 64-osobowy pojedynek, w trakcie którego pierwszy raz zobaczymy w ruchu nową produkcję DICE. W oczekiwaniu na te przyjemności możemy spojrzeć na kilka ciekawych grafik prezentujących tytuł. 

Battlefield 1 może okazać się strzałem w dziesiątkę. Gracze są znudzeni futurystycznym klimatem i z tego powodu wielu sympatyków shooterów ucieszyło się na powrót do przeszłości. Pierwszy zwiastun zapowiedział klimatyczną wojnę, której nie brakuje na najnowszych materiałach koncepcyjnych.

DICE opublikowało kilka ładnych zdjęć ukazujących produkcję. Mroczny klimat I wojny światowej prezentuje się naprawdę dobrze i możemy mieć nadzieję, że tej atmosfery nie zabraknie na mapach.

Materiał z gry zostanie ujawniony w najbliższą niedzielę – autorzy niedawno zapowiedzieli wydarzenie nazwane Battlefield Squads. Na imprezie 64 zawodników sprawdzi na żywo najnowszą pozycję DICE, a my będziemy obserwować ten pojedynek za pośrednictwem Twitch.tv. Stosowny odnośnik oczywiście pojawi się na PPE.

Battlefield 1 zadebiutuje na rynku 21 października, a właśnie pod koniec tygodnia możemy oczekiwać sporo informacji na temat pozycji. Tytuł szwedzkiej ekipy będzie bez wątpienia gwiazdą wieczoru na konferencji Electronic Arts. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: battlefield 1 DICE Electronic Arts grafiki koncepcyjne