Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2016 17:34
DICE zaprasza na prezentację rozgrywki z Battlefield 1. Wielka wojna 64 graczy
3894V

DICE zaprasza na prezentację rozgrywki z Battlefield 1. Wielka wojna 64 graczy

Jedną z najważniejszych tegorocznych premier dla sympatyków strzelania jest bez wątpienia Battlefield 1. DICE porzuca futurystyczne zabawki i wrzuci graczy w okopy 1 wojny światowej. Aktualnie nie mogliśmy spojrzeć na rozgrywkę z tej pozycji, ale twórcy zapowiedzieli właśnie wielką prezentację. 

DICE aktualnie pozwoliło graczom spojrzeć na pierwszy zwiastun z Battlefield 1, a jednocześnie wybrani miłośnicy serii pojawili się na imprezach, na których przedstawiono pierwsze szczegóły. Na przyjemności w formie wideo musimy zaczekać, ale już 12 czerwca odbędzie się wielka prezentacja rozgrywki.

O godzinie 23:00 będziemy świadkami imprezy zatytułowanej Battlefield Squads. W trakcie wydarzenia 64 graczy spróbuje swoich sił w pierwszej oficjalnej rozgrywce Battlefield 1. Korporacja zaprosi do zabawy wielu znanych zawodników, więc możemy mieć pewność, że poziom wydarzenia będzie bardzo wysoki.

Miejmy nadzieję, że na imprezie poznamy również szczegóły testów beta. Już wcześniej pojawiły się konkretne informacje dotyczące sprawdzenia gry przed premierą. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/battlefield-1-e3-livestream-will-showcase-64-playe/1100-6440364/

Tagi: Battlefield 1 DICE e3 2016 Electronic Arts gameplay